Meble w stylu glamour

Marzysz o świetnej aranżacji wnętrz? Masz małe mieszkanie i nie wiesz jak je zmienić? Mamy sposób! Rozwiązaniem jest styl glamour , który nada Twojemu wnętrzu niezwykle wyrafinowany charakter. Poczucie komfortu i luksusu , które mu towarzyszy, pozwoli Ci dziś cieszyć się pięknym domem. Meble i charakterystyczne dodatki stylu glamour są tak wyjątkowe i pożądane. Ten styl jest idealny dla osób, które cenią glam i glamour. Urządzone w tym stylu wnętrza pozwolą zaimponować gościom. Idealnie zaprezentują się tu kryształowe dekoracje oraz szlachetne kolory, takie jak ciepłe i srebrne.
 Splendor czerpie z różnych epok, głównie z baroku.

złote meble w stylu glamour

Na pewno znajdziemy tu bogate zdobienia, kształty o ciekawych wzorach. To kompletne przeciwieństwo minimalizmu, który wymaga rygoru.
 Tutaj możesz puścić wodze fantazji projektując wnętrze, które w pełni odda Twoją osobowość! Wypróbuj styl glamour i ciesz się niepowtarzalnym, eleganckim wystrojem.

Royal Meble Glamour to miejsce, gdzie kupisz wyposażenie do wszystkich pomieszczeń, które chcesz urządzić w stylu glamour.

stół i krzesła złote

Jak wygląda wnętrze w stylu glamour?

Splendor czerpie mocno ze stylów epok, w szczególności baroku, co jest szczególnie widoczne w kształtach mebli i małych meblach. Przedmioty o bardziej wybujałych kształtach można łączyć z prostymi i nowoczesnymi meblami, np. meblami — minimalistyczny okrągły stół z barokowym fotelem, obitym miękkim pluszem. Dzięki temu wytworne wnętrza zachowują niehistoryczny współczesny charakter, unikając jednocześnie przesady. Z drugiej strony zderzenie stylowej klasyki z lekką ożywieniem wnętrza bardzo mocno.

ława w stylu glmour srebrna

Meble designerskie glamour złote i srebrne

Jeśli chodzi o eleganckie meble, kluczem jest skupienie się na jakości, a nie ilości. Poszukaj dobrze wykonanych i luksusowych przedmiotów, m.in.
 z jedwabiu, satyny, aksamitu lub futra. Zwróć uwagę na szczegóły i upewnij się, że wszystko do siebie pasuje. Niektóre z popularnych mebli w stylu glam to:

– Pikowane krzesła, – Białe lub czarne lakierowane stoły, – Sofy Chesterfield, – Kryształowe narożniki, – Białe lub czarne lakierowane meble.

Sprawdź złote meble w stylu glamour: https://royal-meble.pl/meble-glamour-zlote/ oraz srebrne https://royal-meble.pl/meble-glamour-srebrne/

srebrna komoda

Styl glamour we wnętrzach – kolory

Jakie kolory lubi styl glamour? Wnętrza urządzone w tej estetyce najczęściej łączą się z zakurzonym różem, czernią i bielą. Są to bardzo eleganckie kolory, które razem tworzą ciekawe zestawienia oparte na silnym kontraście. Daje ciekawy efekt w pomieszczeniu. Możesz również zdecydować się na bardziej ekstrawaganckie kolory, ciemną zieleń, turkus lub fiolet, które również bardzo dobrze komponują się z efektownymi dodatkami. Możesz także użyć tapet. Do wyboru są błyszczące lub barokowe wzory reliefowe.

zestaw srebrnych mebli do salonu glamour

Redakcja stylidesign.pl