Styl&Design - stylowe wnętrza
 
  + Dodaj zdjęcia +   |   Ulubione   |    Zaloguj
 
 
 
 
 
 
Regulamin korzystania z serwisu Styl&Design
 
 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu stylidesign.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu stylidesign.pl jest umożliwienie przeglądania i zamieszczania projektów.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie stylidesign.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach stylidesign.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu stylidesign.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach stylidesign.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach stylidesign.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach stylidesign.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających lub bez zgody na ich wykorzystanie.
 5. Twórcy serwisu stylidesign.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 6. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 7. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 8. Podczas rejestracji należy podać login, adres e-mail oraz hasło.
 9. Prywatny adres e-mail oraz hasło użytkownika (podane w formularzu dodawania wpisu) są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu.
 10. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych ogłoszeniach, wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 11. Twórcy serwisu stylidesign.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu stylidesign.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu stylidesign.pl ze względów technicznych.
 12. Twórcy serwisu stylidesign.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 13. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie stylidesign.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 14. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 15. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 01 stycznia 2013 roku.
 
 
 
Polityka prywatności      Polityka cookies      Regulamin      Kontakt      Reklama      Inne nasze serwisy      Cechy
 
© 2012 Stylidesign.pl - pomysły na stylowe i oryginalne wnętrza - galeria zdjęć
Reklama w internecie - Internet Age