Dlaczego warto się zdecydować na przedłużanie rzęs?

Kusi cię możliwość przedłużenia naturalnych rzęs, które w twoim przypadku są dość krótkie i ledwo co widoczne, ale zarazem nie jesteś tak do końca pewna, czy jest to dobry zabieg właśnie dla ciebie? Najlepiej, gdyby to profesjonalna i doświadczona stylistka rzęs rozwiała twoje wątpliwości bądź utwierdziła cię w twoich bieżących przekonaniach. Przedłużane rzęsy rzeczywiście nie są bowiem dla każdego. Raczej nie powinny się na nie decydować kobiety o wrażliwej skórze wokół oczu, które z uwagi na częste alergie nieraz z własnej woli rezygnują z makijażu, a przynajmniej z używania maskar czy mocniejszych cieni do powiek. Jeżeli jednak uznasz, że nie masz żadnych przeciwwskazań do zabiegu, przedłużanie rzęs powinno ci się spodobać. W końcu zawsze warto skorygować w wyglądzie to, co nie jest do końca idealne.

To, jaki efekt uzyskasz podczas przedłużania swoich rzęs, w dużej mierze będzie zależeć od twojej kosmetyczki bądź stylistki. Koniecznie pójdź zatem do kogoś sprawdzonego, zaufanego i doświadczonego. Możesz nawet poprosić swoje koleżanki o polecenie ci kogoś, kto zna się na swoim fachu i jeszcze nigdy nie zawalił pracy. Nie staraj się też za wszelką cenę oszczędzać. Nowo otwarty salon kosmetyczny może skusić cię swoimi niskimi, promocyjnymi cenami zabiegów, ale idąc do niego, ryzykujesz swoim własnym wyglądem i narażasz się na brak zadowolenia z osiągniętych efektów. Za profesjonalne przedłużanie włosków powinnaś zapłacić przynajmniej te dwieście złotych, a często i znacznie więcej. Przy takiej cenie zyskujesz pewność, że zabieg zostanie profesjonalnie przeprowadzony.

A dlaczego w ogóle warto? Dlaczego warto zainwestować właśnie w przedłużanie rzęs? Otóż jest to jeden z tych zabiegów kosmetycznych, który na dobre i trwale poprawi twój wygląd. Jego efekty będziesz dostrzegać każdego dnia. Zapewnią ci one nieskazitelną prezencję i to zawsze, niezależnie od okoliczności. Od momentu, w którym przedłużysz swoje rzęsy, w każdej chwili będziesz gotowa do wyjścia, bo to właśnie one stworzą cały twój makijaż. Wystarczy, że uzupełnisz go jedynie jakimś mocniejszym kolorem na ustach. Zrezygnujesz natomiast całkowicie z jakiegokolwiek makijażu oczu.

Przedłużanie włosków to jeden z lepszych i efektywniejszych zabiegów, który sprawi, że twoje rzęsy otaczające oczy staną się wreszcie wyraziste. Przedłużysz je i zagęścisz, dzięki czemu staną się one niewątpliwym atutem twojego wyglądu. Zyskasz dzięki nim po prostu lepszą prezencję. A za to warto na pewno trochę więcej zapłacić.

Przeczytaj więcej na monalisa.com.pl

Redakcja stylidesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.