Pomysły na wnętrze

Wyjątkowe wnętrza powinny mieć wyjątkową oprawę. Każda osoba będzie się czuła dobrze w otoczeniu wyjątkowych elementów. Dlatego planując miejsce warto zadbać o szczegóły, które zadbają o dobrą atmosferę. Dobrym pomysłem będą tutaj drewniane meble z niesamowitą historią, które dodadzą ducha każdemu miejscu. Do jakich wnętrz pasować będą meble artystyczne, do jakich meble duo, a do jakich meble ocean? Jak urządzić wnętrze z klasą i wpisać się w najnowsze trendy – podpowiadamy poniżej.

Czerń – klasyka i nowoczesność w jednym

Drewno we wnętrzach

Artystyczna nuta i praktyczność

Czerń – klasyka i nowoczesność w jednym

Czerń to praktyczny kolor. Meble w tym kolorze także się świetnie sprawdzą. Przykładem mogą być meble ocean. Jest to kolekcja wykonana z pozostałości łodzi, które wyrzuciła natura. Nazwa kolekcji meble ocean nie jest tutaj przypadkowa. Produkowane są na miejscu w Tajlandii i transportowane są do Polski. Taki stół czy krzesła użytkuje się w zupełnie inny sposób. Dotykając ich czuje się strukturę i moc płynącą z nieznanej historii przedmiotu.  Dodatkowo każdy mebel jest wyjątkowy i ozdobiony wyciętym laserowo wzorem, wykonanym w czarnej stali, który tylko podkreśla surowe drewno – to element, którego pozazdrości każda osoba. Niezwykłe wzory będą idealnie komponować się z klasyczną bielą ścian, jak i z mocniejszymi kolorami. Meble ocean sprawdzą się także w minimalistycznym wnętrzu, ale dobrze będą się też łączyć z nowoczesnym klimatem.

Drewno we wnętrzach

Drewno we wnętrzach nie musi być nudne.Tutaj doskonale sprawdzą się meble duo. To rozwiązanie do wnętrz w stylu boho, ale także dla tych minimalistycznych, jak i tych bardziej eleganckich. Taki stół będzie zdobił jasne wnętrze, ale w przytulnym i wielokolorowym miejscu również dopełni wystrój. 

Meble duo to dwa rodzaje drewna, które mają zupełnie różne desenie i kolorystykę. Wszystko jest połączone dzięki ramie ze stali. Dlatego też drewno w meble duo nie jest jednoznaczne i nudne, a charakterne i lekko pikantne. To niezwykły efekt wizualny, który zachwyci każdego gościa.

Artystyczna nuta i praktyczność

W zależności od oczekiwań mieszkanie powinno być praktyczne. To przestrzeń, w której żyjemy i spędzamy czas – powinna być funkcjonalna. To jednak nie wyklucza urządzenia go w pięknym stylu. Tutaj przydadzą się meble artystyczne. To niezwykłe rozwiązanie, które łączy wzornictwo w nowoczesnym stylu z praktyką użytkowania i dopasowania do wnętrz w wielu stylach. Meble artystyczne sprawdzą się w każdym wnętrzu – zarówno w kuchni, jak i jadalni, lub w salonie. 

Redakcja stylidesign.pl