Stylowa kabina prysznicowa do nowoczesnej łazienki

Dobór elementów aranżacyjnych do łazienki wiąże się z koniecznością idealnego dopasowania oraz zapewnienia sobie komfortu użytkowania na co dzień. Urządzenia oraz akcesoria łazienkowe powinny zatem spełniać wymogi estetyczne, a także funkcjonalne. Modne, niezawodne wytwory znakomitych producentów przedstawiają wysoką jakość i nienaganne walory estetyczne. Jak wśród nich wybrać odpowiednią ofertę? Czy cena zawsze idzie w parze z jakością? Jeśli chodzi o kabiny prysznicowe Radaway, warto wziąć pod uwagę kilka elementów, które sprawią, że nie tylko będą pięknie prezentowały się we wnętrzu, ale ponadto zapewnią wygodę użytkowania, a także łatwość utrzymania w czystości.

Ponadczasowa elegancja kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe Radaway przeznaczone są do nowoczesnych łazienek, w których króluje estetyka, minimalizm oraz ponadczasowość aranżacji. Kabiny prysznicowe doskonale prezentują się w zestawie z niskim brodzikiem oraz montowane bezpośrednio nad podłogą, przy zastosowaniu odpływu liniowego. Przed zamówieniem kabiny prysznicowej Radaway konieczna będzie decyzja, jak zostanie ona osadzona. Dzięki stylowym elementom chromowanym kabiny prysznicowe prezentują wysoki poziom estetyczny oraz zapewniają ponadczasowo elegancki, zachwycający efekt wizualny. Stylowe kabiny z drzwiami uchylnymi wpływają na wrażenie niezwykłej elegancji w pomieszczeniu. Doskonale komponują się z chromowanymi zestawami prysznicowymi, baterią wannową. 

Jak ważne jest szkło w kabinach prysznicowych?

Szkło, stanowiące wyznacznik eleganckiej, zadbanej łazienki, powinno być w kabinie prysznicowej nie tylko odpowiedniej grubości oraz hartowane, zapobiegając tym samym powstaniu ewentualnych uszkodzeń. Szkło kabin prysznicowych Radaway posiada powłokę Easy-clean, dzięki której woda, osady z mydła lub żelu nie będą stanowiły trudnej w usunięciu powłoki. Kabiny prysznicowe Radaway, wyposażone w system Easy-clean prezentują się nienagannie niezależnie od upływu czasu oraz intensywności użytkowania. Kabiny można dostosowywać do swojego gustu, potrzeb oraz specyfikacji pomieszczenia. Prostokątne kabiny Radaway dostosowane są do zróżnicowanej wielkości brodzików, posiadają ponadto system, pozwalający niwelować nierówności ścian. Do łazienki, urządzonej w ciemniejszych odcieniach warto dobrać szkło grafitowe, które idealnie komponuje się z płytkami ściennymi w odcieniach szarości, grafitu oraz czerni. Wyjątkowy efekt gwarantowany. Przezroczyste szkło świetnie skomponuje się z bielą, imitacją drewna oraz kolorowymi akcentami.

Redakcja stylidesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.