Naklejki na płytki – sposób na nowoczesne wnętrze

Naklejki na płytki to szybki i stosunkowo tani sposób na odnowienie wnętrza. Naklejki sprawdzą się zarówno w łazience, jak i w kuchni, gdzie panuje duża wilgotność. Jak wybrać interesujący wzór i gdzie umieścić naklejki?

Gdzie wykorzystać naklejki na płytki?

Naklejki na płytki powstają z cienkiej folii samoprzylepnej ze wzorem. Jest to propozycja dla osób, które małym kosztem, bez skuwania kafelków, chcą odświeżyć wnętrze.

Naklejki na płytki do łazienki, jak i do kuchni są odporne na wilgoć dzięki temu bez problemu sprawdzą się w tych pomieszczeniach. Warto pamiętać, że naklejki można wykorzystać na ścianach, ale również pięknie ozdobią podłogę.

Naklejki na płytki do kuchni oraz łazienki to również ciekawa propozycja dla osób, które mieszkają w wynajętym mieszkaniu. Kosztowny remont w wynajmowanym mieszkaniu nie jest dobrym pomysłem. Naklejki na płytki dają możliwość odświeżenia mieszkania za rozsądną cenę. Trzeba jednak pamiętać, że najmodniejsze wzory czasami są bardziej kosztowne.

Muszle, kwiaty czy drewno?


Naklejki na kafelki mają bardzo różnorodne wzory. Wybierając naklejki warto o tym pamiętać i dokładnie zapoznać się z ofertą kilku sklepów, gdyż dzięki temu można znaleźć naklejki dokładnie takie, jakie będą pasowały do naszego mieszkania.

Wybierając naklejki na kafelki do kuchni warto zwrócić uwagę na motywy kulinarne. Soczyste owoce, lawenda w donicach czy przyprawy będą wyglądały wspaniale nad baletem kuchennym czy nad stołem.

Do nowoczesnej kuchni można wybrać naklejki o bardziej wyszukanych wzorach. Heksagony w kolorze neutralnej szarości połączone z mocnym kolorem świetnie sprawdzą się w kuchni, w której są szare meble. Naklejki na płytki do kuchni z marokańskim wzorem sprawdzą się w klasycznym pomieszczeniu, a naklejki przypominające drewno będą wyglądały atrakcyjnie w kuchni skandynawskiej lub rustykalnej.

Naklejki na płytki do łazienki również są bardzo interesujące. Pięknie wyglądają motywy kwiatowe, które sprawiają, że łazienka staje się elegancka i jednocześnie przytulna. Orchidee, ogromne liście monstery czy bambusy będą idealne do łazienki.

Bardzo ciekawe są również naklejki na płytki do łazienki, które imitują mozaikę. Jest to element dekoracyjny, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie są duże kafelki. Dekoracyjna mozaika ożywi każde wnętrze.

W małej łazience warto wykorzystać naklejki na płytki 3D. Dzięki przestrzennej formie optycznie powiększą pomieszczenie. Kwiaty wodne, delfiny w głębinach czy skaliste nabrzeże to motywy, które będą ozdobą każdej łazienki.

Redakcja stylidesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.