Czy lodówka trzydrzwiowa to dobry wybór do mniejszej kuchni?

Kuchnia to miejsce, w którym w ciągu dnia spędzamy wiele czasu. Co ciekawe, czas ten nie dotyczy jedynie gotowania czy przygotowywania posiłków. Nie bez przyczyny mówi się, że kuchnia to tak naprawdę serce każdego domu. Z jakiegoś powodu chętnie spędzamy w niej wolny czas, czytamy, prowadzimy rozmowy, a nawet uczymy się czy pracujemy. Wszystko to sprawia, że chcemy, aby kuchnia była nie tylko przytulnym, ale i funkcjonalnym miejscem. Aby tak było, warto do jej wyposażenia wybierać nowoczesne urządzenia, dopasowane do naszych potrzeb. Jednym z nich jest lodówka trzydrzwiowa. Czy takie rozwiązanie to mimo wszystko dobry wybór również do mniejszej kuchni? Sprawdź!

Lodówka trzydrzwiowa – optymalna ilość miejsca do przechowywania

Jeśli kiedykolwiek rozważałeś zakup nowej lodówki, z pewnością wiesz, że nie jest to prosta decyzja. Ogromna liczba dostępnych modeli, różne wymiary, a także zastosowane w niej technologie sprawiają, że dokonanie ostatecznego wyboru może okazać się prawdziwym wyzwaniem.

Jeśli jesteś osobą, która w swoim domu ceni sobie inteligentne rozwiązania, a także zależy jej na nowoczesnym sprzęcie, lodówka trzydrzwiowa może być odpowiednią opcją dla Ciebie. To urządzenie, które ze względu na swoje wymiary najczęściej wybierane jest do większych kuchni, jednak nie jest to reguła. Odpowiednia aranżacja i logistyczne rozmieszczenie poszczególnych elementów są w stanie sprawić, że lodówka multidoor z powodzeniem wpasuje się w mniejszą kuchnię.

Lodówka trzydrzwiowa Samsung – kogo zainteresuje?

Kto powinien zainteresować się zakupem urządzenia, jakim jest lodówka trzydrzwiowa? Na starcie warto zwrócić uwagę na to, że takie sprzęty charakteryzują się zdecydowanie większą pojemnością niż np. lodówki jednodrzwiowe. Dlatego też warto ocenić, czy lodówka multidoor rzeczywiście będzie niezbędna w naszym przypadku.

Więcej miejsca do przechowywania i funkcje, które korzystnie wpływają na długość przechowywania produktów sprawiają, że lodówka trzydrzwiowa Samsung będzie dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi, a także dla osób, które nie lubią robić często zakupów. Dodatkowo to praktyczne rozwiązanie w przypadku firm oraz biur.

Natomiast, jeśli jesteś osobą, która lubi mieć stały dostęp do świeżego lodu, lodówka multidoor z kostkarką to również wybór dla Ciebie. Łatwy dostęp do lodu pozwoli na przygotowanie orzeźwiającego napoju, smoothie czy koktajlu, kiedy tylko najdzie Cię ochota.

Czy lodówka trzydrzwiowa Samsung jest energooszczędna?

Rozwój technologiczny sprawił, że dotychczasowy sposób działania wielu urządzeń uległ zmianie. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku lodówek. Kiedyś twierdziło się, że to urządzenia, które wręcz pożerają prąd. Aktualnie wiele modeli lodówek jest w stanie w zauważalny sposób ograniczyć zużycie prądu.

Doskonałym przykładem tego rozwiązania okażą się wybrane modele lodówek trzydrzwiowych Samsung. Czy wiedziałeś o tym, że to lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami w Polsce*? Wpływ na taką sytuację mają także zastosowane w nich nowoczesne technologie.

Idealnym przykładem jest technologia No Frost, która zapobiega powstawania szronu w urządzeniu. Dzięki temu nie musimy rozmrażać lodówki, co jak wiadomo, jest bardzo czasochłonne. Równie przydatnym rozwiązaniem okazuje się być tryb AI Energy, dzięki któremu lodówka jest w stanie ograniczyć zużycie prądu nawet o 15%** w ciągu roku.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń. Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

Redakcja stylidesign.pl